توضيحاتي براي فنس

يكي از بهترين راهكارهاي مرزبندي و تعيين حدود يك  زمين فنس كشي است. فنس از بهترين راهكارهايي است كه به واسطه آن ميتوان مرز ميان خود و زمين مجاور را تعيين نمود و از ورود افراد به صورت آگاهانه يا غير آگاهانه به زمين جلوگيري به عمل آورد. فنس نه تنها در حال حاضر بلكه از گذشته تا كنون يكي از راه هاي مرزبندي محصوب ميشده كه البته با گذشت زمان استفاده از آن به مراتب بيشتر شده است. البته در گذشته كيفيت فنس تا به اين حد بالا نبود و تنها براي چند سال ميتوانستند دوام بياورند. اما امروزه همه چيز تغيير كرده و فنس ها از جنس گالوانيزه و با مقاومت بسيار بالا هستند كه ميتوانند تا چندين سال بدون آنكه كيفيت آنها افت كند و يا تغيير شكل دهند مورد استفاده قرار گيرند. فنس  هاي جديد همچنين به راحتي و با هر وسيله اي برش نخورده و قطع نميشوند كه يك مزيت بزرگ براي آن محسوب ميشود.

ويژگي هاي فنس

از ويژگي هاي فنس كه باعث شده تا در مكان هاي مرطوب به راحتي بتوان از آن استفاده نمود ضد آب و رطوبت بودن آن است. بيشتر فنس هاي توليد شده تا به امروز گالوانيزه هستند كه اين موضوع ويژگي ضد آب بودن را به آن بخشيده است. از ويژگي هاي فنس در مقايسه با حصارهاي قديمي بايد نصب آسان آنرا نام برد. نصب فنس در مدت زمان كوتاهي انجام ميشود و مانند ديگر تجهيزات نيست كه مدت زمان زيادي به اجرا نياز داشته باشد. فنس از وزن نسبتا پاييني برخوردار است كه در نصب آسان تاثير زيادي دارد و نصاب دردسرهاي نصب حصارهاي قديمي را نخواهد داشت.

عمر فنس نسبت به ساير حصارها بيشتر است و طبق بررسي هاي به عمل آمده عمر فنس ميتواند از ۵۰ سال نيز فراتر برود. البته نوعي فنس نيز وجود دارد كه به دليل خاصيت هايي مانند مقاوم در برابر نور ماورا بنفش ميتواند تنها تا مدت ۵ سال عمر كند اما به طور كلي فنس ها از عمري بالغ بر ۵۰ سال برخوردار هستند كه از ويژگي هاي عمده آن محسوب ميشود. تيم حصارسيم يكي از شركت هاي فعال در زمينه ي توليد انواع فنس مي باشد .

مقاومت فنس نسبت به جنس آن متفاوت است و برخي از آنها به دليل نوع آلياژي كه در ساخت آنها به كار رفته است از مقاومت كم و يا بيشتر برخوردار هستند. به طور مثال فنس هايي كه از استيل و يا فولاد ضد زنگ ساخته شده اند ميتوانند عمر بيشتري نسبت به ساير فنس ها داشته باشند. البته فنس هاي ساخته شده از استيل و فولاد ضد زنگ قيمت بالايي نيز دارند كه براي حصاركشي هايي همچون باغ و يا محوطه هاي ورزشي چندان مناسب نيستند.

در توليد فنس از مفتول با قطر متفاوتي استفاده ميشود كه مفتول هاي با قطر بالا ميتوانند مقاومت بيشتري در برابر فشار  از خود نشان دهند. در خريد فنس بايد توجه داشته باشيد كه چه مكاني را قصد داريد تا حصار كشي كنيد و به موقت و يا دائمي بودن حصار كشي نيز توجه كنيد تا مجبور نشويد هزينه زيادي را براي اينكار صرف نماييد.  اگر قصد حصاركشي به صورت موقتي داريد پس ديگر نيازي به خريد فنس هاي گران قيمت نداريد.


مقالات سئو ويژگي ,مقاومت ,بيشتر ,ميشود ,البته ,استفاده ,برخوردار هستند ,حصارهاي قديمي ,محسوب ميشود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

internationalservice مشاور شهر ارومیه نوجوانان خادم مسجد گروه آموزشی تحصیلی گام نو | gamenov.ir دانلود فیلم ,دانلود سریال ,رز دانلود فروش فلزیاب شیراز کانون هواداران رئال مادرید تیکت آرت پرسشنامه لوداهل کیچنر آهنگ احمد سولو یادتو جان دلم حال خرابم دانلود را گان کامل شهرزاد قسمت 8 داروی جستیران 40 چرا امروز بيست دوم دي شد ولي تلگرام وصل نشد؟ لیست فیلم های 2018 تلگرام طلایی اندروید دو همه دندونا سفي حمید هیراد مستم کن فاز موزیک کی تلگرام وصل میشه در9اردیبهشت97؟